piatok 11. júla 2014

SECRET GARDENS

Half of summer is almost over and I really feel like I've been laying in my bed the whole time and did nothing (which might be actually a bit true). Everyone's gone spending their vacations away by the sea and there's really nothing left to do in Kosice, therefore I'm really looking forward to spend almost a month in London taking summer courses at CSM again.Pictures taken by my lovely Vanda in a hidden garden inside of a new apartment complex.


Polovica leta je pomaly za nami a ja mám vážne pocit, že som celé dni preležala v posteli a nerobila nič (čo je vlastne aj trochu pravda). Všetci sú odcestovaní a v týchto Košiciach už vážne nie je čo robiť, preto sa celkom teším že strávim takmer mesiac opäť v Londýne na letných kurzoch na CSM.
Fotilo moje zlatíčko Vanda ,ktorá je momentálne v Košciach, v skrytej záhrade vnútri nového bytového komplexu.

bralet top - american apparel+ diy sleeves
skirt - hm
shoes - juju jellies, urban outfits sandals
sunglasses,blazer - stradivarius


3 komentáre:

 1. Prázdniny jsou přece trošku na flinkání, s tím se netrap :-) Navíc v Londýně si to jistě vynahradíš, páni, doufám, že bude hodně fotek :))
  Mimochodem...na těchle fotkách jsi nádherná, fantastický outfit a vůbec, celá Ty :-) moc se těším na další články :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veľmi sa mi páči, ako sa obliekaš a aké fotografie pridávaš na instagram ! Tento outfit nie je výnimkou a je naozaj parádny ! Pravdu povediac, máš nádherné vlasy ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lovely blazer :) M&MFASHIONBITES mmfashionbites.blogspot.gr

  OdpovedaťOdstrániť